turbosprężarek wszystkich modeli samochodów.

Naprawa i Regeneracja

24 miesięczna pisemna gwarancja.


turbosprężarek wszystkich modeli samochodów.

Naprawa i Regeneracja

TURBOTEST

TurboTest to urządzenie służące do sprawdzania i regulacji układów zmiennej geometrii oraz do pomiaru wydajności turbosprężarek. Urządzenie posiada dwa tryby pracy. Tryb statyczny, który umożliwia regulację geometrii przy unieruchomionym wirniku, a także tryb dynamiczny, który symuluje warunki pracy turbosprężarki w samochodzie.

W trybie dynamicznym turbina jest smarowana olejem o odpowiedniej temperaturze i ciśnieniu. Dzięki temu regulacja zmiennej geometrii może odbywać się na obrotach, których wartość jest wyświetlana. Wiąże się z tym możliwość pomiaru nie tylko przepływu przez łopatki zmiennej geometrii, ale także, co najważniejsze, wydajności regenerowanej turbosprężarki.regeneracja turbin toruń

Wyniki pomiarów kilku położeń aktuatora porównywane są z parametrami fabrycznie nowych turbosprężarek w celu osiągnięcia tego samego poziomu doładowania. Urządzenie określa punkt początkowy wykorzystując zmianę obrotów wirnika co eliminuje błąd montażu zwykle stosowanego czujnika położenia siłownika. Układ pomiarowy TurboTest-u posiada zainstalowaną bazę danych ustawień siłownika zmiennej geometrii i wydajności oryginalnych turbosprężarek, którą można szybko i łatwo zaktualizować przez moduł Wi-Fi.

TurboTest to unikatowa technologia opatentowana na całym świecie i dostępna tylko pod marką CIMAT. TurboTest to nowy standard w procesie regeneracji i gwarancja odpowiedniego doładowania Twojej turbosprężarki.

Cechy szczególne urządzenia:

  • sterowanie siłowników pneumatycznych i elektronicznych poprzez moduł pomiarowy
  • czas pomiaru około 15 sekund
  • baza kalibracji dla 200 turbin w standardzie
  • uniwersalna głowica do montażu turbosprężarek
  • pomiar wydajności na obrotach
  • startowy zestaw adapterów do najbardziej popularnych turbosprężarek
  • zintegrowany panel operatorski z modułem pomiarowymnajnowszej generacji
  • zasilanie pneumatyczne od 4 barów dla małych turbin do8 barów dla turbosprężarek do ciężarówek

PISEMNA 24-miesięczna GWARANCJA!

Na wszystkie typy regenerowanych turbosprężarek w naszej firmie klient otrzymuje protokół doważenia oraz pisemną 24-miesięczną gwarancję.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI